Вертоліт на радіоуправлінні

За рахунок великої ваги ця модель відмінно підходить для польотів на вулиці з вітром до 3-4 метрів в секунду.
Посилена металева рама, і лопаті з спеціального міцного пластику зводять до мінімуму пошкодження при падінні.
Електронний п'єзо-гіроскоп стабілізує модель в польоті, що додає моделі кращу керованість.
Особливості:
Два ротори обертаються в різні сторони, тим самим стабілізують вертоліт за курсом і створюють гіроскопічний момент, завдяки якому у вертоліт дуже стійкий в польоті, так само в конструкції ротора використовується балансир, який під час польоту служить як механічний гіроскоп, роблячи вертоліт ще більш стійким!
На цій моделі встановлений електронний гіроскоп, який повністю запобігає прокручування моделі в польоті і робить модель більш слухняною при управлінні за курсом.
Основний ротор оснащений лопатями з еластичного пластику, які при ударі складаються тому, що практично зводить до нуля пошкодження при падінні.
Металева рама виконана в стилі професійних 3D вертольотів і додає моделі незвичайний і цікавий вигляд і при цьому робить вертоліт дуже міцним.
Стійки шасі моделі виконані з еластичного пластику, який з легкістю гасить навіть дуже грубі посадки!

Радиоуправление модели, частотой 27 и 40MHZ и дальностью до 100 метров.
Вертолёт управляется по 3 м. каналам – вверх-вниз, вперед-назад, разворот вокруг оси.
Полётное время 7-10 минут, зарядное устройство работает от 12 вольт или от сети 220 вольт, время зарядки аккумулятора до 2-3 часов.
Storm F-01 – поставляется в полностью готовом для полётов виде.
Технические характеристики:
- Длина: 370 мм.
- Высота: 190 мм.
- Диаметр роторов: 360 мм.
- Вес: 195 гр.
- Двигатель: электро 380 тип 2 шт.
- Аккумулятор: Li-Ion 7.4V, 1300ma/h
- Полётное время: 7-10 минут.
- Время зарядки: 2-3 часа.
- Дальность: до 100 метров.
В комплект входить:
- Зібрана модель вертольота з встановленою електронікою та акумулятором;
- Пульт управління 3 каналу 35MHZ;
- Зарядний пристрій;
- Інструкція.
Додатково потрібно:
6 батарейок типу АА (звичайні пальчикові) для пульта управління.

Вам також може сподобається:
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 195 г |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Основні | |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 3 |
| Ліцензійна модель | Так |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Масштаб моделі | 1:20 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 100 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вертоліт |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 40Mhz |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Привід | 4WD |
| Схема розташування гвинтів | Класична 3-х лопатева |
- Ціна: 1 299 ₴








