Вертоліт на радіоуправлінні LT-712

Ця модель є збільшеною версією, надзвичайно популярних співвісних міні вертольотів від компанії UDIRC.
За рахунок великої ваги ця модель відмінно підходить для польотів на вулиці з вітром до 3-4 метрів в секунду.
Посилена металева рама, і лопаті з спеціального міцного пластику зводять до мінімуму пошкодження при падінні.
Електронний п'єзо-гіроскоп стабілізує модель в польоті, що додає моделі кращу керованість.
Два потужних електродвигуна 380-ої серії в поєднанні з Літієвим акумулятором збільшують польотне час і дозволяють вертольоту підняти в повітря до 70 гр вантажу.
Особливості:
Два ротори обертаються в різні сторони, тим самим стабілізують вертоліт за курсом і створюють гіроскопічний момент, завдяки якому у вертоліт дуже стійкий в польоті, так само в конструкції ротора використовується балансир, який під час польоту служить як механічний гіроскоп, роблячи вертоліт ще більш стійким!
На цій моделі встановлений електронний гіроскоп, який повністю запобігає прокручування моделі в польоті і робить модель більш слухняною при управлінні за курсом.
Основний ротор оснащений лопатями з еластичного пластику, які при ударі складаються тому, що практично зводить до нуля пошкодження при падінні.
Металева рама виконана в стилі професійних 3D вертольотів і додає моделі незвичайний і цікавий вигляд і при цьому робить вертоліт дуже міцним.
Стійки шасі моделі виконані з еластичного пластику, який з легкістю гасить навіть дуже грубі посадки!
Радіоуправління моделі, частотою 27 і 40MHZ і дальністю до 100 метрів.
Вертоліт управляється по 3 м. каналах – вгору-вниз, вперед-назад, розворот навколо осі.
Польотне час 7-10 хвилин, зарядний пристрій працює від 12 вольт або від мережі 220 вольт, час зарядки акумулятора до 2-3 годин.
Відео камера з роздільною здатністю 0.3 мега (640*480) пікселя яка включається і вимикається з пульта моделі.
HawkSpyLT-712 – поставляється в повністю готовому для польотів вигляді, необхідно тільки докупити 8 пальчикових батарейок для пульта і можна приступати до польотів!

Технічні характеристики:
- Довжина: 360 мм
- Висота: 185 мм.
- Діаметр роторів: 480 мм
- Вага: 350гр.
- Двигун: електро 380 тип 2 шт.
- Акумулятор: Li-Ion 7.4 V, 1300ma/h
- Польотне час: 7-10 хвилин.
- Час зарядки: 2-3 години.
- Дальність: до 100 метрів.
В комплект входить:
- Зібрана модель вертольота з встановленою електронікою та акумулятором;
- Пульт управління 3 каналу 35MHZ;
- Зарядний пристрій;
- Відео камера;
- Карта пам'яті microSD і картрідер;
- Інструкція.
Додатково потрібно:
8 батарейок типу АА (звичайні пальчикові) для пульта управління.
Вам також може сподобається:
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 3 |
| Ліцензійна модель | Так |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Масштаб моделі | 1:20 |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Роздільна здатність відеокамери | 640x480 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вертоліт |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 40Mhz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Привід | 2WD |
| Схема розташування гвинтів | Класична 3-х лопатева |
- Ціна: 1 399 ₴







